Nasze produkty

Method Feeder
Dominator

Zanęty sypkie
& Feeder Classic

Liquidy
& Boostery

Pellety

Zanęty – podstawa dobrego połowu

Sukces każdego wędkarza podczas łowienia, w dużej mierze zależy od odpowiednio dobranej zanęty, czyli niewielkich ilości pokarmu, wzbogaconych dodatkowo o konkretne właściwości. Dzięki swoim aromatom, zanęta ma na celu zwabienie i późniejsze utrzymanie ryby w łowisku. Stosuje się ją na kilka dni przed planowanym połowem – aby ryby zdążyły przypłynąć do konkretnego miejsca – a także w jego trakcie, w celu zatrzymania ich na dłuższy czas. Zanęta pozwala na złowienie znacznie większej ilości ryb, skutecznie i w krótszym czasie.

Warto korzystać z zanęt, nawet jeżeli planujemy użyć dobrej przynęty – może się okazać, że to zdecydowanie za mało. Bardzo ważne jest także odpowiednie dopasowanie rodzaju zanęty zarówno do typu wody, jak i do poławianego gatunku ryby, ponieważ różnią się one smakiem, zapachem, konsystencją czy barwą. Aby jej działanie było maksymalnie skuteczne, musi ona danej rybie smakować – dlatego też inną zanetę wybierzemy z zamiarem połowu płoci, a inną jeżeli łowimy leszcza.
W swoim asortymencie posiadamy nie tylko zanęty wędkarskie, ale również wysokiej jakości liquidy, boostery oraz pellety, pełne substancji odżywczych.

W swoim asortymencie posiadamy nie tylko zanęty wędkarskie, ale również wysokiej jakości liquidy, boostery oraz pellety, pełne substancji odżywczych.

Liquidy, boostery, pellety

Liquidy do wzbogacania zanęt, mieszanek czy pelletów, dzięki swoim słodkim, aromatyzującym właściwościom, pomagają utrzymać ryby w łowisku. Boostery – oleje i płynne dodatki dodawane do mieszanek – tworzą z kolei tzw. chmurę zapachową, dzięki której ryby są w stanie łatwiej i szybciej odnaleźć zanętę i do niej przypłynąć. Pellet, mający postać drobnych kostek lub walców, również należy do bardzo skutecznych „zwabiaczy”. Składa się on z zapachowych mączek z dodatkiem substancji odżywczych oraz witamin. Można go wykorzystywać zarówno jako zanętę, jak i przynętę.

Tworząc nasze produkty, dbamy o to, aby składały się one wyłącznie z wysokiej jakości komponentów i znacząco wpływały na skuteczność połowów – Wasza satysfakcja to jeden z naszych głównych celów!