Czym jest harison ?

Początki i pasja

Nasza przygoda z produktami wędkarskimi zaczęła się od naszej pasji, czyli wędkowania. Nie spodziewaliśmy się, że nasze hobby stanie się naszą pracą, a już na pewno nie mieliśmy pojęcia, że przez tyle lat będziemy na rynku. Nasze produkty tworzymy już od ponad 10 lat!

Duma z produkcji i zasięg

Z dumą podkreślamy, że jesteśmy POLSKIM PRODUCENTEM, nasz zakład produkcyjny znajduje się w Kotlinie Kłodzkiej. Obecnie w naszym asortymencie znajdują się zanęty, melasy, pellety oraz mnóstwo innych komponentów przeznaczonych do wędkowania gruntowego. Nasze towary sprzedajemy zarówno na polskim jak i czeskim rynku.

Plany na przyszłość

Mamy tysiące zadowolonych klientów, ale wciąż nie zwalniamy tempa, szykujemy dla Was nowe rzeczy i promujemy wędkarstwo gdzie się da.

Rozwój i doświadczenie

Z racji tego, że często sami wędkujemy, wiedzieliśmy czego brakuje nam na rynku. Zaczęło się od zanęt, ale jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia i sukcesywnie kombinowaliśmy z nowymi produktami. Sami testowaliśmy nasze produkty w praktyce i dzięki temu wprowadzaliśmy do sprzedaży tylko te najlepsze. Nasze wyroby zaczęły cieszyć się coraz większym uznaniem i tak firma zwiększała swoje grono odbiorców każdego dnia.

Dane Kontaktowe
Harison to sklep internetowy oferujący szeroki wybór produktów wędkarskich, w tym zanęty, melasy, pellety, sprzęt wędkarski, a także akcesoria. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszej jakości produktów i usług w konkurencyjnych cenach.
504 043 484
kontakt: sklep@harison.pl
biuro obsługi: biuro@harison.pl
sprzedaż hurtowa: sale@harison.pl

Contact form